AMI 200TM

ami200

AMI 200TM

Liftingujący stymulator komórkowy z fragmentarycznym kwasem hialuronowym i choliną

Silnie napinający modulator tkankowy na bazie fragmentarycznego kwasu hialuronowego, choliny i aminokwasowych stymulatorów kolagenu. Cholina jest prekursorem acetylocholiny, neurotransmitera, który reguluje prawidłowe napięcie mięśni i funkcjonowanie naskórka. Jej obecność poprawia syntezę acetylocholiny, co aktywuje system cholinergiczny w skórze i wzmacnia tonus mięśniowy.

Prawidłowe napięcie mięśni i systemu powięziowego stanowi stelaż podporowy dla wiotkiej skóry i warunkuje zachowanie prawidłowych konturów twarzy. Dodatek fragmentarycznego kwasu hialuronowego (20-38 monomerów) stymuluje receptory CD-44 fibroblastów, promując remodeling i aktywną syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Formuła wzmocniona w kompleks aminokwasów inicjujący produkcję nowych białek oraz intensywną regenerację i przebudowę tkanek.

Dedykowany dla skór zwiotczałych, atroficznych, z problemem zmarszczek i utraty jędrności.

SKŁAD AMI 200TM

Fragmentaryczny kwas hialuronowy: 20-38 monomerów
Aminokwasowe promotory kolagenu: serine, alanine, cysteine, lysine, proline, glycine
Cholina: prekursor acetylocholiny

POZOSTAŁE PRODUKTY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.