PLASMA ROYAL

plasma-royal-dives-med-prp

DIVES MED

PLASMA ROYAL SET

Najbardziej zaawansowany system do zabiegów autologicznych i intensywnej biostymulacji komórek skóry.

Pozwala na uzyskanie silnie stężonego koncentratu PRP wzbogaconego w konglomerat kwasu hialuronowego o działaniu wybitnie regenerującym i odmładzającym. Integruje osocze bogatopłytkowe (Platelet-Rich Plasma, PRP) z kwasem hialuronowym i stanowi strategiczne połączenie dwóch biologicznie aktywnych substancji, które mają zaawansowane i komplementarne działanie w dziedzinie medycyny regeneracyjnej i estetycznej.

Plasma Royal tworzy unikalne środowisko, w którym czynniki wzrostu uwalniane z PRP mogą być kumulatywnie wykorzystane przez tkankę skórną, jednocześnie zapewniając odpowiednie nawilżenie i strukturalne wsparcie dzięki właściwościom medycznego kwasu hialuronowego. Biologicznie zaawansowany koncentrat Plasma Royal uwalnia pełen potencjał skóry i wykazuje nieporównywalnie większą efektywność w stosunku do standardowych terapii autologicznych, stanowiąc przełom w zabiegach regeneracyjnych.

Plasma Royal stymuluje procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym, podczas gdy kwas hialuronowy działa jako biologiczny nośnik, wspierając strukturę tkanki oraz zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Czynniki wzrostu zawarte w PRP mogą modulować procesy fibrozy i wpływać na redukcję bliznowacenia i poprawę jakości tkanki skórnej. Kwas hialuronowy dodatkowo wspiera te procesy, działając na zasadzie remodelingu macierzy pozakomórkowej.

SKŁAD ZESTAWU PLASMA ROYAL:

  • Plasma Royal 1x10ml
    jedna medyczna, poliwęglanowa, sterylna probówka o pojemności 10ml, zawierająca 1ml roztworu antykoagulującego (sodium citrate) CE2195
  • Hydra Royal 1x1ml
    jedna medyczna, sterylna strzykawka o pojemności 1ml, zawierająca lekko sieciowany kwas hialuronowy 20mg/ml  CE0373
  • Akcesoria
    zestaw medycznych instrumentariów zabiegowych
Odtwórz wideo
Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.