AMI BODY

ami body

AMI BODY

Pojędrniający stymulator komórkowy z fragmentarycznym kwasem hialuronowym i aminokwasami lizyny, glicyny i proliny

Intensywnie restrukturyzujący skórę stymulator tkankowy zawierający fragmentaryczny kwasu hialuronowy oraz aminokwasowe promotory kolagenu. Dedykowany do zabiegów pojędrniających twarzy i ciała.

Fragmentaryczny kwas hialuronowy, polisacharyd o niskiej masie cząsteczkowej 20-38 monomerów ma zdolność do aktywnego zatrzymywania wody i kluczowe znaczenie dla optymalizacji nawodnienia komórkowego i modulowania macierzy pozakomórkowej. Dodatkowo, jako jedyny rodzaj kwasu hialuronowego, aktywuje receptory CD-44 do biosyntezy kolagenu i elastyny wspierając odbudowę strukturalną skóry. Dzięki zawartości aminokwasów czyli fundamentalnych składników budulcowych białek efektywnie wpływa na procesy regeneracyjne, nawilżenie, elastyczność i ogólną jakość skóry.

Dedykowany do zabiegów estetycznych na zwiotczenia ciała. Wskazany do zabiegów okolicy, szyi, dekoltu i innych miejsc takich jak pośladki, biodra, brzuch, wewnętrzna część ramion i ud.

SKŁAD AMI BODY

Fragmentaryczny kwas hialuronowy: 20-38 monomerów
Aminokwasowe promotory kolagenu: lysine, glycine. proline

POZOSTAŁE PRODUKTY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.