AMI 100TM

ami100-stymulator-tkankowe

AMI 100TM

Silnie regenerujący stymulator komórkowy pod oczy z fragmentarycznym kwasem hialuronowym i aminokwasowymi prekursorami kolagenu

Silnie regenerujący modulator tkankowy na bazie fragmentarycznego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasowego rekomendowany do intensywnej rewitalizacji i strukturalnego wsparcia skóry. Programuje tkankę łączną do silnej odbudowy i modelowania macierzy zewnątrzkomórkowej.

Dzięki zawartości fragmentów kwasu hialuronowego o niskich masach cząsteczkowych (20-38 monomerów) wykazuje zdolność do stymulowania receptorów CD-44 fibroblastów i aktywnie wpływa na procesy neokolagenezy i syntezę glikozaminoglikanów.
Intensywną przebudowę białek skóry dodatkowo pobudzają aminokwasowe promotory kolagenu. 
Wysoka koncentracja substancji stymulujących, które mają zaawansowane i komplementarne działanie nawadniające i zwiększające gęstość gwarantuje efekty na poziomie komórkowym.

Dedykowany dla okolicy oczu i skór wymagających intensywnej regeneracji, z utratą gęstości i silnym odwodnieniem.

SKŁAD AMI 100TM

Fragmentaryczny kwas hialuronowy: 20-38 monomerów
Aminokwasowe promotory kolagenu: isoleucine, leucine, lysine, proline, valine, glycine, serine, alanine, cysteine

POZOSTAŁE PRODUKTY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.