CELLUSHOOCK+

cellushoock

DIVES MED PRO

CELLUSHOOCK+

Zaawansowany koncentrat do modelowania sylwetki i niwelowania objawów cellulitu

CelluShoock+ to formuła antycellulitowa zaprojektowana do walki o perfekcyjne ciało. Synergia składników lipolitycznych, drenujących, przyspieszających metabolizm i kondycjonujących pozwala na wielokierunkowe działanie i uzyskanie optymalnych efektów wygładzenia skóry i redukcji deformacji tkanki tłuszczowej. Synergiczne i skondensowane działanie w szybki sposób eliminuje złogi tłuszczowe i obrzęki, co skutecznie zapobiega nawrotom nieestetycznych nierówności skóry.

Połączenie najsilniejszych substancji lipolitycznych (fosfatydylocholina i deoksycholan sodu) pozwala na szybkie wymodelowanie sylwetki i redukcje nadmiernych akumulacji tłuszczowych. Zawartość L-Karnityny przyspiesza metabolizm uwolnionych trójglicerydów i ich usunięcie z organizmu. Dodatek kofeiny stymuluje mikrokrążenie eliminując obrzęki i uczucie ciężkich nóg. Zwieńczeniem terapeutycznych efektów jest działanie drenującego ekstraktu z ruszczyka kolczastego zapewniającego prawidłową retencję wody i zapobiegającego nawrotom cellulitu wodnego. Takie wielopoziomowe działanie zapewnia długotrwałe i skuteczne efekty w modelowaniu sylwetki i i niwelowaniu cellulitu.

CELLUSHOOCK+

CelluShoock+ powoduje enzymatyczny proces rozkładu triacylogliceroli (trójglicerydów) w tkance tłuszczowej do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek i utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody. Biochemiczna eliminacja komórek tłuszczowych rozpoczyna się natychmiast po zabiegu i trwa przez okres 8-12 tygodni. Proces ten wykorzystuje się w celach modelowania sylwetki podczas zabiegu lipolizy. Dodatek substancji kondycjonujących odbudowuje stelaż kolagenowy skóry, pojędrnia tkanki i zapobiega ich wiotczeniu oraz skutecznie niweluje objawy nierówności skóry.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA CELLUSHOOCK+

 • lipoliza miejsc delikatnych
 • redukcja cellulitu tłuszczowego
 • redukcja cellulitu wodnego i cyrkulacyjnego
 • wygładzenie struktury skóry
 • poprawa napięcia i jędrności tkanek
 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
 • zapobieganie obrzękom i uczuciu ciężkości nóg

OBSZARY STOSOWANIA

Produkt CelluShoock+ stosujemy w terapii lokalnych akumulacji tłuszczowych w celach lipolitycznych oraz antycellulitowych w miejscach takich jak: uda i pośladki, łydki, kolana, ramiona, górne i dolne partie brzucha

SKŁADNIKI AKTYWNE

Fosfatydylocholina (2,5%)
– najsilniejsza substancja emulgująca tkankę tłuszczową , zwiększa przepuszczalność błony i ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Wyciąg z ruszczyka kolczastego
– wspiera krążenie krwi, zapobiega zastojom limfatycznym i obrzękom, wspiera walkę z cellulitem wodnym i cyrkulacyjnym

Deoksycholan sodu (2,5%)
– działa degradująco na błony komórkowe adipocytów, pozwala na szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów

L-Karnityna (3%)
– przyspiesza transport i metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu

Kofeina
– przyspiesza metabolizm i pobudza mikrocyrkulację krwi, wspiera drenaż i zapobiega kumulacji toksyn

SPOSÓB UŻYCIA CELLUSHOOCK+

Aplikować na oczyszczoną skórę do momentu uzyskania pożądanego efektu. Nie przekraczać 40ml produktu na zabieg.  Do uzyskania zadawalających i trwałych efektów należy wykonać 4-8 zabiegów, w odstępach 14-21 dniowych.
Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:

 • nie nakładać makijażu do 12 godzin
 • unikać solarium oraz nadmiernej ekspozycji na słońce do 2 tygodni po zabiegu
 • nie narażać miejsca korekcji na działanie ekstremalnych niskich i wysokich temperatur
 • intensywnie masować miejsce zabiegowe do momentu ustąpienia wyczuwalnych zgrubień
 • nawadniać organizm w celu przyspieszenia drenażu tkanek
 • wszelkie niepokojące zmiany zgłosić niezwłocznie do specjalisty wykonującego zabieg

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

 • przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki.
 • preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego przez lekarzy oraz personel medyczny ze specjalistycznym
  przeszkoleniem z zakresu stosowania produktów lipolitycznych.
 • przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu.
 • produkt prowokujący stan zapalny. Może powodować obrzęki i bolesność tkanek.
 • z uwagi na brak danych klinicznych, nie zaleca się stosowania produktu w miejsca poddane korekcji innymi preparatami oraz w lokalizacje nierekomendowane przez producenta.
 • nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

STERYLIZACJA:
Zawartość ampułek CelluShoock+ została wysterylizowana promieniowaniem radiacyjnym.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowo przechowywane. Wyrób przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C , chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji.

PRZEZNACZENIE:
Produkt do użytku profesjonalnego. Stosować w zabiegach mezoterapii mikroigłowej, bezigłowej, sonoforezy, jonoforezy i infuzji tlenowej.

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.