CELLUSHOOCK+

cellushoock

DIVES MED PRO

CELLUSHOOCK+

Zaawansowany koncentrat do modelowania sylwetki i niwelowania objawów cellulitu

CelluShoock+ to formuła antycellulitowa zaprojektowana do walki o perfekcyjne ciało. Synergia składników lipolitycznych, drenujących, przyspieszających metabolizm i kondycjonujących pozwala na wielokierunkowe działanie i uzyskanie optymalnych efektów wygładzenia skóry i redukcji deformacji tkanki tłuszczowej. Synergiczne i skondensowane działanie w szybki sposób eliminuje złogi tłuszczowe i obrzęki, co skutecznie zapobiega nawrotom nieestetycznych nierówności skóry.

Połączenie najsilniejszych substancji lipolitycznych (fosfatydylocholina i deoksycholan sodu) pozwala na szybkie wymodelowanie sylwetki i redukcje nadmiernych akumulacji tłuszczowych. Zawartość L-Karnityny przyspiesza metabolizm uwolnionych trójglicerydów i ich usunięcie z organizmu. Dodatek kofeiny stymuluje mikrokrążenie eliminując obrzęki i uczucie ciężkich nóg. Zwieńczeniem terapeutycznych efektów jest działanie drenującego ekstraktu z ruszczyka kolczastego zapewniającego prawidłową retencję wody i zapobiegającego nawrotom cellulitu wodnego. Takie wielopoziomowe działanie zapewnia długotrwałe i skuteczne efekty w modelowaniu sylwetki i i niwelowaniu cellulitu.

CELLUSHOOCK+

CelluShoock+ powoduje enzymatyczny proces rozkładu triacylogliceroli (trójglicerydów) w tkance tłuszczowej do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek i utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody. Biochemiczna eliminacja komórek tłuszczowych rozpoczyna się natychmiast po zabiegu i trwa przez okres 8-12 tygodni. Proces ten wykorzystuje się w celach modelowania sylwetki podczas zabiegu lipolizy. Dodatek substancji kondycjonujących odbudowuje stelaż kolagenowy skóry, pojędrnia tkanki i zapobiega ich wiotczeniu oraz skutecznie niweluje objawy nierówności skóry.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA CELLUSHOOCK+

 • lipoliza miejsc delikatnych
 • redukcja cellulitu tłuszczowego
 • redukcja cellulitu wodnego i cyrkulacyjnego
 • wygładzenie struktury skóry
 • poprawa napięcia i jędrności tkanek
 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
 • zapobieganie obrzękom i uczuciu ciężkości nóg

OBSZARY STOSOWANIA

Produkt CelluShoock+ stosujemy w terapii lokalnych akumulacji tłuszczowych w celach lipolitycznych oraz antycellulitowych w miejscach takich jak: uda i pośladki, łydki, kolana, ramiona, górne i dolne partie brzucha

SKŁADNIKI AKTYWNE

Fosfatydylocholina (2,5%)
– najsilniejsza substancja emulgująca tkankę tłuszczową , zwiększa przepuszczalność błony i ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.

Wyciąg z ruszczyka kolczastego
– wspiera krążenie krwi, zapobiega zastojom limfatycznym i obrzękom, wspiera walkę z cellulitem wodnym i cyrkulacyjnym

Deoksycholan sodu (2,5%)
– działa degradująco na błony komórkowe adipocytów, pozwala na szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów

L-Karnityna (3%)
– przyspiesza transport i metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu

Kofeina
– przyspiesza metabolizm i pobudza mikrocyrkulację krwi, wspiera drenaż i zapobiega kumulacji toksyn

SPOSÓB UŻYCIA CELLUSHOOCK+

Aplikować na oczyszczoną skórę do momentu uzyskania pożądanego efektu. Nie przekraczać 40ml produktu na zabieg. Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu oraz poinformować pacjenta możliwych rezultatach, przeciwwskazaniach i ewentualnych działaniach niepożądanych. Do uzyskania zadawalających i trwałych efektów należy wykonać 4-8 zabiegów, w odstępach 14-21 dniowych.
Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:

 • nie nakładać makijażu do 12 godzin
 • unikać solarium oraz nadmiernej ekspozycji na słońce do 2 tygodni po zabiegu
 • nie narażać miejsca korekcji na działanie ekstremalnych niskich i wysokich temperatur
 • intensywnie masować miejsce zabiegowe do momentu ustąpienia wyczuwalnych zgrubień
 • nawadniać organizm w celu przyspieszenia drenażu tkanek
 • wszelkie niepokojące zmiany zgłosić niezwłocznie do specjalisty wykonującego zabieg

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

 • przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki.
 • preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego przez lekarzy oraz personel medyczny ze specjalistycznym
  przeszkoleniem z zakresu stosowania produktów lipolitycznych.
 • przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu.
 • produkt prowokujący stan zapalny. Może powodować obrzęki i bolesność tkanek.
 • z uwagi na brak danych klinicznych, nie zaleca się stosowania produktu w miejsca poddane korekcji innymi preparatami oraz w lokalizacje nierekomendowane przez producenta.
 • nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

STERYLIZACJA:
Zawartość ampułek CelluShoock+ została wysterylizowana promieniowaniem radiacyjnym.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowo przechowywane. Wyrób przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C , chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji.

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.