DEHYAL+

dehyal-plus-dives

DEHYAL+

Liofilizowana hialuronidaza w proszku do niwelowania niepożądanych efektów i powikłań powstałych w następstwie implantacji kwasu hialuronowego. Stanowi skuteczne rozwiązanie do depolimeryzacji i hydrolizy wiązań chemicznych w usieciowanych kwasach hialuronowych. Rozpad czynnika sieciującego powoduje natychmiastową degradację kwasu i minimalizowanie negatywnych następstw i powikłań powstałych w skutek jego podania.

ZASTOSOWANIE DEHYAL+

 • usunięcie nadmiernej ilości podanego kwasu hialuronowego (nadkorekcji)
 • długotrwałe grudki lub nierówności w miejscu implantacji kwasu
 • ziarniniaki typu obcego
 • niepożądane przemieszczenie się wypełniacza
 • przypadkowe podanie kwasu usieciowanego w tętnice lub naczynie żylne, mogące skutkować zatorem i martwicą
 • niepożądane prześwitywanie wypełniacza na skutek zbyt płytkiego zdeponowania kwasu hialuronowego
 • przewlekły obrzęk na skutek kompresji naczyń lub zatrzymywania się wody w miejscu podania wypełniacza
 • nietolerancja na kwas hialuronowy lub czynnik sieciujący

SKŁADNIK AKTYWNY DEHYAL+

Hialuronidaza – 1500 I.U

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby skórne w miejscu zabiegowym
 • ciąża i laktacja
 • choroba nowotworowa
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • epilepsja
 • choroby układu immunologicznego
 • choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
 • nadwrażliwość lub alergia na jakikolwiek składnik preparatu

SPOSÓB UŻYCIA DEHYAL+

Produkt aktywować poprzez dodanie 10ml soli fizjologicznej. Przed użyciem wykonać próbę uczuleniową na wewnętrznej stronie przedramienia. Odczekać 5 minut i upewnić się, że w miejscu aplikacji nie wystąpił odczyn dodatni w postaci bąbla pokrzywkowego z towarzyszącym rumieniem. Obecność samego, nienasilonego rumienia lub plamki naczyniowej traktować jako odczyn ujemny. Produkt podawać na oczyszczoną skórę do momentu uzyskania pożądanego efektu. Nie przekraczać 150 I.U / ml kwasu hialuronowego. Efekty podania produktu są natychmiastowe, a czas aktywacji w skórze wynosi 24-48 godzin. W przypadku niedostatecznych efektów, zabieg powtórzyć.  Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

ZALECENIA POZABIEGOWE:
Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:
– nie nakładać makijażu do 12 godzin
– unikać solarium oraz nadmiernej ekspozycji na słońce do 1 tygodnia po zabiegu
– nie narażać miejsca zabiegowego na działanie ekstremalnych niskich i wysokich temperatur

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki. Preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego przez lekarzy oraz personel medyczny. Przed użyciem zaleca się uzyskanie świadomej zgody na wykonanie zabiegu oraz wykonanie próby alergicznej, w celu wykluczenia ryzyka nietolerancji Produkt aplikować tylko na zdrową skórę. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy ampułka jest uszkodzona lub była nieprawidłowo przechowywana

STERYLIZACJA:
Zawartość ampułek została wysterylizowana gorącym powietrzem.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowo przechowywane. Wyrób przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C , chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji.

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.