LIPOSHOOCK+

LIPOSHOOCK+

DIVES MED PRO

LIPOSHOOCK+

ZAAWANSOWANY KONCENTRAT PEPTYDOWY DO NIWELOWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
I MODELOWANIA SYLWETKI

Powoduje enzymatyczną apoptozę adipocytów oraz uszkodzenie błon komórkowych, prowadząc do skutecznej redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i wygładzenia struktury ciała. Zawartość najwyższego, dopuszczalnego stężenia fosfatydylocholiny, wzbogacona dodatkowo w kwas deoksycholowy gwarantuje szybkie i spektakularne efekty zmniejszania obwodu tkanek. Formuła wzmocniona o L-Karnitynę, przyspieszającą metabolizację uwolnionych kwasów tłuszczowych i optymalizującą działanie terapii. Dzięki zawartości uwodornionej lecytyny i oligopeptydów LipoShoock+ dodatkowo kondycjonuje tkanki, pozostawiając je gładkie, jędrne i widocznie wyszczuplone.

LipoShoock+ powoduje enzymatyczny proces rozkładu triacylogliceroli (trójglicerydów) w tkance tłuszczowej do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek i utleniane jako główne źródło energetyczne do dwutlenku węgla i wody. Biochemiczna eliminacja komórek tłuszczowych rozpoczyna się natychmiast po zabiegu i trwa przez okres 8-12 tygodni. Proces ten wykorzystuje się w celach modelowania sylwetki podczas zabiegu lipolizy. Dodatek peptydów i substancji kondycjonujących odbudowuje stelaż kolagenowy skóry, pojędrnia tkanki i zapobiega ich wiotczeniu, w skutek zmniejszania się obwodów ciała.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA LIPOSHOOCK+

 •  lipoliza ciała
 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
 • poprawa konturów ciała
 • poprawa napięcia, gęstości i jędrności skóry
 • redukcja cellulitu tłuszczowego
 • niwelowanie zwiotczeń skórnych
 • poprawa metabolizmu lipidów
 • zmniejszenie tendencji do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym
 • redukcja tłuszczaków

OBSZARY STOSOWANIA

Produkt LipoShoock+ stosujemy w terapii lokalnych akumulacji tłuszczowych w celach lipolitycznych w miejscach takich jak: ramiona, górne i dolne partie brzucha, uda i pośladki, tkanki po liposukcji chirurgicznej

SKŁADNIKI AKTYWNE LIPOSHOOCK+

Fosfatydylocholina (5%)
– najsilniejsza substancja emulgująca tkankę tłuszczową , zwiększa przepuszczalność błony komórkowej i ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.
Deoksycholan sodu (2,5%)
– działa degradująco na błony komórkowe adipocytów, pozwala na szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów
Olej sojowy
– silny antyoksydant bogaty w witaminę E, czynnik kondycjonujący
Uwodorniona lecytyna
– poprawia wygląd zwiotczałej skóry poprzez poprawę napięcia i elastyczności włókien kolagenowych
L-Karnityna (1%)
– przyspiesza transport i metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu
Wyciąg z galaretówki chrząstkowatej
– usprawnia krążenie i drenaż tkanek, ma działanie pojędrniające i syntetyzujące kolagen, zalecany przy zwiotczeniach skórnych i rozstępach
Fitosterole
– działają lipofilowo, redukują poziom nasyconych kwasów tłuszczowych
Sh- Oligopeptyd 2
– redukuje i zapobiega nawisom i zwiotczeniom skórnym, syntetyzuje stelaż kolagenowy i białka podporowe skóry, redukuje efekt pieczenia

SPOSÓB UŻYCIA LIPOSHOOCK+

Aplikować na oczyszczoną skórę do momentu uzyskania pożądanego efektu. Nie przekraczać 20ml produktu na zabieg. Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu oraz poinformować pacjenta możliwych rezultatach, przeciwwskazaniach i ewentualnych działaniach niepożądanych. Do uzyskania zadawalających i trwałych efektów należy wykonać 4-8 zabiegów, w odstępach 21-28 dniowych.
Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:

 • nie nakładać makijażu do 12 godzin w miejscu zabiegowym
 • unikać solarium oraz nadmiernej ekspozycji na słońce do 2 tygodni po zabiegu
 • nie narażać miejsca korekcji na działanie ekstremalnych niskich i wysokich temperatur
 • intensywnie masować miejsce zabiegowe do momentu ustąpienia wyczuwalnych zgrubień
 • nawadniać organizm w celu przyspieszenia drenażu tkanek
 • wszelkie niepokojące zmiany zgłosić niezwłocznie do specjalisty wykonującego zabieg


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki. Preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego przez lekarzy oraz personel medyczny ze specjalistycznym przeszkoleniem z zakresu stosowania produktów lipolitycznych. Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu. Produkt prowokujący stan zapalny. Może powodować obrzęki i bolesność tkanek. Z uwagi na brak danych klinicznych, nie zaleca się stosowania produktu w miejsca poddane korekcji innymi preparatami oraz w lokalizacje nierekomendowane przez producenta. Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

STERYLIZACJA:
Zawartość ampułek LipoShoock+ została wysterylizowana metodą parową.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowo przechowywane. Wyrób przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji.

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.