LIPOSHOOCK+

LIPOSHOOCK+

DIVES MED PRO

LIPOSHOOCK+

ZAAWANSOWANY KONCENTRAT PEPTYDOWY DO NIWELOWANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

LipoShoock+ to koncentrat najsilniejszych substancji lipolitycznych do niwelowania nadmiernej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Prowadzi do skutecznej redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej i wygładzenia struktury ciała. Zawartość najwyższego, dopuszczalnego stężenia fosfatydylocholiny, wzbogacona dodatkowo w kwas deoksycholowy gwarantuje szybkie i spektakularne efekty zmniejszania obwodu tkanek. Formuła wzmocniona o L-Karnitynę, przyspieszającą metabolizację uwolnionych kwasów tłuszczowych i optymalizującą działanie terapii. Dzięki zawartości uwodornionej lecytyny i oligopeptydów LipoShoock dodatkowo kondycjonuje tkanki, pozostawiając je gładkie, jędrne i widocznie wyszczuplone.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA LIPOSHOOCK+

 • lipoliza ciała
 • zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej
 • poprawa konturów ciała
 • poprawa napięcia, gęstości i jędrności skóry
 • redukcja cellulitu tłuszczowego
 • niwelowanie zwiotczeń skórnych
 • poprawa metabolizmu lipidów
 • zmniejszenie tendencji do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym
 • redukcja tłuszczaków
 • ginekomastia u mężczyzn

OBSZARY STOSOWANIA

Produkt LipoShoock+ stosujemy w terapii lokalnych akumulacji tłuszczowych w celach lipolitycznych w miejscach takich jak:

 • ramiona
 • górne i dolne partie brzucha
 • uda i pośladki
 • okolica kolan
 • tkanki po liposukcji chirurgicznej

SKŁADNIKI AKTYWNE LIPOSHOOCK+

Fosfatydylocholina (5%) – najsilniejsza substancja emulgująca tkankę tłuszczową, zwiększa przepuszczalność błony komórkowej i ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.
Deoksycholan sodu (2,5%) – działa degradująco na błony komórkowe adipocytów, pozwala na szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów
L-Karnityna (1%) – przyspiesza transport i metabolizm uwolnionych trójglicerydów oraz ich wydalenie z organizmu
Wyciąg z galaretówki chrząstkowatej – usprawnia krążenie i drenaż tkanek, ma działanie pojędrniające i syntetyzujące kolagen, zalecany przy zwiotczeniach
skórnych i rozstępach
Fitosterole – działają lipofilowo, redukują poziom nasyconych kwasów tłuszczowych
Olej sojowy – silny antyoksydant bogaty w witaminę E, czynnik kondycjonujący
Uwodorniona lecytyna – poprawia wygląd zwiotczałej skóry poprzez poprawę napięcia i elastyczności włókien kolagenowych
Sh- Oligopeptyd 2 – redukuje i zapobiega nawisom i zwiotczeniom skórnym, syntetyzuje stelaż kolagenowy i białka podporowe skóry, redukuje efekt pieczenia

SPOSÓB UŻYCIA LIPOSHOOCK+

PRZECIWWSKAZANIA:
– ciąża i laktacja
– ostre lub przewlekłe dermatozy i choroby skórne
– nowotwory, leczenie chemioterapią lub radioterapią
– ostre choroby nerek i wątroby
– cukrzyca
– epilepsja
– choroby układu immunologicznego
– choroby krążenia
– choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem
– nieustabilizowane choroby tarczycy
– alergia lub nadwrażliwością na jakikolwiek składnik preparatu

SPOSÓB UŻYCIA:
Aplikować na oczyszczoną skórę do momentu uzyskania pożądanego efektu. Nie przekraczać 20ml produktu na zabieg. Nie stosować w obrębie twarzy i na tkankach z niewielkim fałdem tłuszczowym. Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić ankietę przed zabiegową, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu oraz poinformować o możliwych rezultatach, przeciwwskazaniach i ewentualnych działaniach niepożądanych.
Do uzyskania zadawalających i trwałych efektów należy wykonać 4-8 zabiegów, w odstępach 21-28 dniowych.
Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

DZIAŁANIE NIEPOŻĄDANE:
Aplikacja produktu LipoShoock+ powoduje zaczerwienienie i bolesność tkanek. Zazwyczaj zmiany te są łagodne i przemijają w ciągu tygodnia. Jeżeli jakakolwiek reakcja zapalna nie ustępuje w ciągu 7 dni zaleca się konsultację ze specjalistą wykonującym zabieg.

ZALECENIA POZABIEGOWE:
Aby uzyskać optymalne efekty zabiegu oraz bezpieczną rekonwalescencję należy:
– nie nakładać makijażu do 12 godzin w miejscu zabiegowym
– unikać solarium oraz nadmiernej ekspozycji na słońce do 2 tygodni po zabiegu
– nie narażać miejsca korekcji na działanie ekstremalnych niskich i wysokich temperatur
– intensywnie masować miejsce zabiegowe do momentu ustąpienia wyczuwalnych zgrubień
– nawadniać organizm w celu przyspieszenia drenażu tkanek
– wszelkie niepokojące zmiany zgłosić niezwłocznie do specjalisty wykonującego zabieg

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
– Przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki.
– Preparat przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego ze specjalistycznym przeszkoleniem z zakresu stosowania produktów lipolitycznych.
– Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić ankietę przed zabiegową, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na
wykonanie zabiegu.
– Produkt może powodować obrzęki i bolesność tkanek.
– Nie stosować w obrębie twarzy.
– Z uwagi na brak danych klinicznych, nie zaleca się stosowania produktu w miejsca poddane korekcji innymi preparatami oraz w lokalizacje nierekomendowane przez producenta.
– Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

STERYLIZACJA:
Zawartość ampułek LipoShoock+ została wysterylizowana metodą parową.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowo przechowywane. Wyrób
przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-25°C , chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Zawartość opakowania używać do jednorazowej aplikacji i nie poddawać ponownej sterylizacji.

SKŁAD / INGREDIENTS:
Aqua/Water, Phosphatidylcholine, Sodium Deoxycholate, Carnitine, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol Diethylhexanoate, Sodium Hydroxide, Gelidium Cartilagineum Extract, Phytosterols, Glycerin, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Glycine Soja Oil, Sodium Oleate, Hydrogenated Lecithin, sh-Oligopeptide-2

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.