HYALURONIC BOOSTER

Hyaluronic-_Booster_DIVES-MED.jpg

DIVES MED - SERIA PROFESJONALNA

HYALURONIC BOOSTER

BOOSTER HIALURONOWY Z GLUKONOLAKTONEM

Hyaluronic Booster to skoncentrowane serum przeciwstarzeniowe o działaniu ultra-nawilżający i wygładzającym zmarszczki. To synergiczne połączenie różnych rodzajów kwasu hialuronowego o odmiennej masie cząsteczkowej i mechanizmie działania. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej tworzy na powierzchni skóry silnie wygładzający film, powodujący natychmiastowe, optyczne wypełnienie zmarszczek i uszczelnienie płaszcza hydrolipidowego skóry. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy migruje w głębokie warstwy skóry, powodując silną hydratacje tkanek i wspomagając procesy autoregeneracji. Działanie formuły optymalizuje silnie nawilżający glukonolakton, który usprawnia odnowę komórkową i pozytywnie wpływa na kolorystykę skóry. Hyaluronic Booster to prekursor naturalnego kwasu hialuronowego dzięki któremu skóra pozostanie gładka, promienna i doskonale nawilżona.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA HYALURONIC BOOSTER

  • skóra sucha i odwodniona
  • skóra z objawami starzenia
  • zmarszczki mimiczne i odwodnieniowe
  • podrażnienia i zaczerwienienia skóry
  • optymalizacja zabiegów estetycznych
  • przyspieszenie regeneracji i odbudowy skóry po inwazyjnych zabiegach

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość produktu wklepać opuszkami palców w obszar twarzy, powiek, szyi i dekoltu. Po wchłonięciu zastosować krem dobrany do potrzeb skóry. Stosować na dzień i na noc.

dives-med

SUBSTANCJE CZYNNE HYALURONIC BOOSTER

Gluconolactone (glukonolakton) – wykazuje działanie silnie nawilżające, łagodzące zaczerwienienia i podrażnienia, wzmacnia skórę i naczynia krwionośne, regeneruje, goi, likwiduje przebarwienia i blizny. Zapobiega starzeniu skóry i powstawaniu zaskórników, uelastycznia i ujędrnia skórę, wykazuje działanie złuszczające, keratolityczne.

Hyaluronic Acid (kwas hialuronowy) – wypełnienia zmarszczki, wygładza, nawilża, ujędrnia, napinania i zmniejszania pory. Działa regenerująco oraz poprawia kontur twarzy

Sodium Hyaluronate (hialuronian sodu) – wypełnia zmarszczki, nawilża, odmładza, wzmacnia i poprawia elastyczność skóry. Ma także działanie regenerujące, działa przeciwzapalnie, likwiduje blizny i przebarwienia, wzmacnia barierę ochronną skóry.

OKRES PRZYDATNOŚCI I SPOSÓB PRZECHOWYWANIA HYALURONIC BOOSTER

Produktu nie stosować po upływie terminu ważności oraz w przypadku, gdy opakowanie jest uszkodzone lub było nieprawidłowoprzechowywane. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5-25°C , chronić przed zamarzaniem oraz bezpośrednim działaniem promieniowania słonecznego. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.