REGULAMIN REZERWACJI

§1
Niniejszy regulamin określa zasady przyjęć modelek na zabiegi przeprowadzane przez DIVES MED  i dokonywania rezerwacji terminów wizyt za pośrednictwem formularza Bookero.

§2
Rezerwacji terminu wizyty  można dokonać przez Internet, poprzez wypełnienie formularza na stronie https://divesmedpro.pl/rezerwacja. Dodatkowo rezerwacji można dokonać dzwoniąc na rejestrację w godzinach jej pracy. Terminy szkoleń są dostępne w formularzu na stronie https://divesmedpro.pl/rezerwacja

§3
Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza rezerwacji udostępnionego na stronie https://divesmedpro.pl/rezerwacja a następnie opłacenie rezerwacji przez formularz płatności online – system automatycznie przekierowuje do tej strony po uzupełnieniu swoich danych i określeniu parametrów wizyty. Po opłaceniu wizyty na adres poczty elektronicznej przyjdzie mail z potwierdzeniem rezerwacji i zapłaty, co oznacza, że wizyta została przyjęta. Jeśli wizyta jest umawiana poprzez kontakt telefoniczny z rejestracją, to warunkiem jej przyjęcia jest podanie swoich danych, wybór terminu wizyty oraz opłacenie wizyt – link do płatności przyjdzie w e-mailu o tytule ,,Oczekuje na płatność”. Po opłaceniu wizyty na adres poczty elektronicznej przyjdzie mail z potwierdzeniem rezerwacji i zapłaty. Dopiero wtedy rezerwacja uznawana jest za przyjętą. Link do płatności jest ważny 2 godzin. Jeśli w tym czasie wizyta nie zostanie opłacona, to system anuluje ją automatycznie.

§5
Dives Med ma prawo anulować rezerwację, jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie o wyznaczonej godzinie i kontakt na podany przez Pacjenta numer telefonu nie będzie możliwy. Dives Med ma prawo anulować rezerwację w przypadku braku opłacenia wizyt lub w sytuacji nie przyjścia na umówione terminy 2 kolejnych wizyt

§6
Jeśli wizyta nie odbędzie się z przyczyn leżących po stronie Dives Med, zostanie umówiony nowy termin lub nastąpi zwrot pieniędzy.

§7
Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w wyznaczonym czasie, jednak w szczególnych okolicznościach mogą się wydłużać. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkunastominutowych opóźnień.

§8
Ceny znajdujące się w formularzu rezerwacji wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

§9
Płatność za wizytę regulowana jest szybkim przelewem online za pośrednictwem PayU (PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. KRS 0000274399)

§10

Reklamacje należy zgłaszać mailowo na adres warszawa@divesmed.pl lub telefonicznie : 575899319

§11
Rezerwacji mogą dokonywać wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia.

§12
Podmiot odpowiadający: DIVES MED POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą pod adresem Al. Wincentego Witosa 31/8 00-710 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000820197, NIP 5213885864, nr REGON 385173417.

Miejsce wykonywania zabiegu:
Al. Witosa 31, 00-710 Warszawa
Centrum Handlowe Panorama

 

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.