Royal Stimulate

royal-stimulate-dives

Royal Stimulate

Wolumetryczny stymulator na bazie silnie remodelującego kwasu L-polimlekowego

Wolumetryczny stymulator Royal Stimulate oparty jest na silnie remodelującym kwasie L-polimlekowym dedykowanym do liftingu skóry i korygowania różnego rodzaju zagłębień skóry – bruzd, fałdów, blizn oraz ubytków tkanki tłuszczowej, jak również poprawy jakości i gęstości skóry.
Mechanizm działania kwasu L-polimlekowego opiera się na aktywizacji fibroblastów do produkcji endogennego kolagenu. Ten proces prowadzi do stopniowej i kontrolowanej syntezy nowych włókien kolagenowych, zwiększając jednocześnie napięcie i objętość tkanek miękkich twarzy.

Royal Stimulate nie tylko bardzo dobrze odtwarza i kompensuje zaniki tkanki tłuszczowej i remodeling kości, ale też skutecznie poprawia kondycję skóry, zwiększając jej grubość i napięcie. Jego dwukierunkowe działanie polega na silnym odmłodzeniu skóry oraz przywróceniu utraconych objętości tkanek wraz z młodzieńczą geometrią twarzy.

  • Lifting skóry – zabieg powoduje wyraźne podniesienie i napięcie skóry, co wygładza zmarszczki i bruzdy.
  • Poprawa jakości skóry – zabieg powoduje zwiększenie grubości i napięcia skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna i elastyczna
  • Korygowanie zagłębień skóry – zabieg skutecznie wypełnia ubytki tkanki tłuszczowej i inne zagłębienia skórne, takie jak blizny, fałdy czy zmarszczki.

Royal Stimulate Device

Wytrząsarka zabiegowa do zabiegu Royal Stimulate

Urządzenie Royal Stimulate Device to kompaktowe urządzenie używane do szybkiego i efektywnego mieszania ampułek i małych próbek cieczy. Działa na zasadzie tworzenia wiru wewnątrz zamkniętej ampułki lub fiolki, która jest umieszczana na gumowej głowicy urządzenia i poddawana wibracjom. Intensywne ruchy wirujące umożliwiają dokładne zmieszanie składników, nawet tych o bardzo różnych właściwościach, zapewniając precyzyjne połączenie substancji i jednorodność roztworu. Urządzenie jest niezbędne do prawidłowego przygotowania stymulatora wolumetrycznego Royal Stimulate.

POZOSTAŁE PRODUKTY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.