AMINO AGE

amino-age-krem

KREM AMINO AGE

Bioaktywny i doskonale zbalansowany krem naprawczy stanowiący niezwykłe połączenie nauki i natury.

Stworzony, by przywrócić młodzieńczą witalność i harmonię. Łączy w sobie potężny kompleks aminokwasów oraz cztery różne rodzaje kwasu hialuronowego, tworząc niezrównaną mieszankę, która szybko i skutecznie rewitalizuje i rekonstruuje skórę.

Intensywnie nawilża, przywraca utraconą jędrność i gładkość, stymuluje produkcję kolagenu i sprawia, że zmarszczki i oznaki starzenia stają się mniej widoczne.

Składniki aktywne tego wyjątkowego kremu to cztery różne rodzaje kwasu hialuronowego, które działają w harmonii, by skutecznie nawilżyć skórę na każdym poziomie. Ekstrakty roślinne dodatkowo dostarczają cennych składników odżywczych i chronią skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto, aż jedenaście aminokwasów stanowi nieocenione wsparcie dla procesów regeneracyjnych skóry, nadając jej witalność i blask.

WSKAZANIA:

Dedykowany do soft-liftingu skór z oznakami starzenia; utratą jędrności, atrofią i zwiotczeniem, zmarszczkami, silnym odwodnieniem, fotostarzeniem.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wygładzenie zmarszczek

  • Poprawa napięcia i gęstości skóry

  • Nadanie witalności i objętości

  • Podniesienie poziomu nawilżenia

  • Poprawa kolorytu skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.