QPeel

qpeel-krem-dives

KREM QPEEL

Zaawansowany krem naprawczo - depigmentujący na noc z kompleksem kwasowym. Bogaty w arbutynę i kwas kojowy, które skutecznie rozjaśniają plamy pigmentacyjne i ujednolicają koloryt skóry.

Hamuje enzym tyrozynazy, odpowiedzialny za procesy pigmentacyjne i skutecznie przeciwdziała powstawaniu nowych przebarwień. Dzięki dodatkowi kwasu migdałowego i mlekowego dogłębnie nawilża skórę i reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając powstawanie niedoskonałości skóry. Widocznie ściąga rozszerzone pory, wygładza oraz wyrównuje strukturę skóry. Wzbogacony w beta-glukan, przyspieszający regenerację naskórka oraz silnie łagodzący pantenol i alantoinę, przeciwdziałające podrażnieniom skórnym. Inteligentnie stymuluje tkanki, przywraca harmonię i walczy z oznakami starzenia, pozostawiając skórę w perfekcyjnej kondycji.

Stosować w połączeniu z wysoką fotoprotekcją

WSKAZANIA:

Dedykowany do prewencji przeciwstarzeniowej i antyoksydacyjnej, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji delikatnych zmarszczek i poprawy kolorytu cery.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wyrównanie kolorytu skóry i niwelowanie przebarwień

  • Wyciszanie stanów zapalnych redukcja i niedoskonałości skóry

  • Odnowa i wygładzenia naskórka

  • Zmniejszenie widoczności porów skórnych

  • Wyrównanie struktury skóry

  • Profilaktyka przeciwstarzeniowa

  • Poprawa nawilżenia

  • Seboregulacja i matowienie skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na noc, na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. Omijać okolicę oczu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

Stosować w połączeniu z wysoką fotoprotekcją.

W celu optymalizacji efektów stosować w połączeniu z profesjonalnym zabiegiem z użyciem peelingu Qpeel.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.