POLIFILL RICH

polifill-krem

KREM POLIFILL RICH

Biologiczny krem z rewolucyjnymi polinukleotydami i fragmentarycznym kwasem hialuronowym to potężna siła odmładzania.

Inspirowany nowatorskimi osiągnieciami medycyny estetycznej o wybitnym działaniu odmładzającym i remodelującym. Działa na wielu poziomach, przywracając młodzieńczy wygląd i poprawiając elastyczność skóry.

Jego trójwymiarowe działanie polega na odbudowie stelaża kolagenowego, zwiększeniu hydratacji skóry oraz ochronie DNA komórek, przed destrukcyjnym wpływem stresu oksydacyjnego. Wysoka zawartość polinukleotydów wymusza fizjologiczną rekonstrukcję kolagenu i elastyny, pozytywnie wpływając na gęstość i spoistość skóry, a także wypełniając zagłębienia i zmarszczki. Wyjątkowo bogata w kwas hialuronowy formuła nawilża, wygładza i chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Satynowa konsystencja rozpływa się na skórze, dostarczając bogactwa odżywczych składników aktywnych.

WSKAZANIA:

Dedykowany dla skór dojrzałych do prewencji przeciwstarzeniowej i przeciwzmarszczkowej; poprawy jędrności i jakości skóry; rewitalizacji, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji zmarszczek i poprawy kolorytu cery.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Niwelowanie oznak starzenia
  • Wygładzenie zmarszczek
  • Poprawa napięcia i gęstości skóry
  • Nadanie witalności i objętości
  • Ochrona przed stresem oksydacyjnym i starzeniem posłonecznym
  • Poprawa kolorytu i rozświetlenia skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

W celu optymalizacji efektów stosować w połączeniu z profesjonalnym zabiegiem Polifill Strong.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.