BRIGHT EYES

bright-eyes-krem-dives-med

DIVES MED

BRIGHT EYES

Odkryj sekret młodości z kremem Bright Eyes

Aksamitny krem do pielęgnacji skóry wokół oczu stworzony, aby przeciwdziałać procesom starzenia i poprawić wygląd skóry w tym delikatnym obszarze. Dedykowany do redukcji objawów zmęczenia, zasinień i innych nieestetycznych przebarwień na powiekach.
Wzbogacony w cztery rodzaje kwasu hialuronowego nasyca skórę wilgocią i inteligentnie minimalizuje zwiotczenia i zmarszczki wokół oczu. Zawiera drenującą trokserutynę i antyoksydacyjną witaminę C, które pomagają poprawić mikrokrążenie i przyczyniają się do rozjaśnienia cieni pod oczami.
Harmonizując się ze skórą, cudownie nawilża, poprawia napięcie i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu.

Pojemność: 20ml

Bogactwo składników - Siła czterech rodzajów kwasu hialuronowego

Nasza formuła została wzbogacona o cztery rodzaje kwasu hialuronowego, które intensywnie nawilżają skórę i inteligentnie minimalizują zwiotczenia oraz zmarszczki wokół oczu. Krem zawiera także drenażowy trokserutyn i antyoksydacyjną witaminę C, które wspomagają poprawę mikrokrążenia i rozjaśniają ciemne kręgi pod oczami. Harmonijnie współgrając ze skórą, cudownie nawilża, poprawia tonację i odżywia delikatną skórę wokół oczu.

WSKAZANIA DO UŻYCIA:

  • Przeznaczony do niwelowania oznak starzenia i zmęczenia na powiekach
  • Minimalizacja siniaków i nieestetycznych przebarwień skóry wokół oczu
  • Poprawa jędrności i jakości skóry
  • Rewitalizacja, nawilżenie i odmłodzenie skóry
  • Redukcja zmarszczek i poprawa tonacji skóry wokół oczu
brighteyes-krem

EFEKTY SOTSOWANIA BRIGHT EYES

  • Wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry powiek
  • Eliminacja siniaków i oznak zmęczenia skóry
  • Poprawa tonacji skóry
  • Ulepszony kontur oka
  • Nawilżenie skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

ZOBACZ POZOSTAŁE KREMY POD OCZY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.