EYELINES

eyelines-krem-dives-med

Pojemność: 20ml

DIVES MED

EYELINES

Odkryj Potęgę Peptydów

Peptydowy krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, oparty na zaawansowanych technologiach i starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o potwierdzonym działaniu.

Wzbogacony w substancje zwiększające gęstość skóry i kompleks peptydowy doskonale niweluje drobne zmarszczki i redukuje oznaki utraty elastyczności skóry. Dodatkowo, kwas hialuronowy, znany ze swoich zdolności do zatrzymywania wilgoci, intensywnie nawilża skórę pod oczami, zapewniając jej jedwabistą gładkość i miękkość. Dzięki zawartości komórek macierzystych posiadających zdolność do regeneracji skóry i stymulowania produkcji kolagenu, usuwa oznaki zmęczenia, redukuje cienie pod oczami i pomaga wygładzić delikatną skórę wokół oczu. Bogata tekstura poprawia kontur oka i przywraca wyraźnie odmłodzone, pełne energii spojrzenie.

DZIAŁANIE KREMU EYELINES

 • Głębokie nawilżenie i wygładzenie
  Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, znanego z wyjątkowej zdolności zatrzymywania wilgoci, intensywnie nawilża skórę pod oczami. Wygładza, zmiękcza i nadaje jedwabistą gładkość, pozostawiając skórę idealnie nawilżoną i promienną.

 • Regeneracja i rewitalizacja
  Korzystając z mocy komórek macierzystych, które stymulują produkcję kolagenu, Eyelines skutecznie niweluje oznaki zmęczenia. Redukuje cienie pod oczami i wygładza delikatną skórę, przywracając jej młodzieńczy wygląd.

 • Bogata tekstura dla doskonałego konturu oczu
  Krem charakteryzuje się bogatą teksturą, która poprawia kontur oka i przywraca widocznie odmłodzony wygląd. Jego regularne stosowanie pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów.

WSKAZANIA DO UŻYCIA:

Krem Eyelines jest dedykowany dojrzałej skórze, zapobiegając starzeniu i powstawaniu zmarszczek. Doskonale poprawia jędrność i jakość skóry, rewitalizuje, nawilża i odmładza. Redukuje zmarszczki i poprawia koloryt skóry wokół oczu.

eyelines-krem

EFEKTY SOTSOWANIA EYELINES

 • Wygładzenie i ujędrnienie skóry powiek
 • Redukcja zmarszczek
 • Zagęszczenie skóry i zmniejszenie widoczności naczyń krwionośnych
 • Poprawa konturu oka
 • Nawilżenie skóry
 • Eliminacja oznak zmęczenia skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

ZOBACZ POZOSTAŁE KREMY POD OCZY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.