EYEBAG

eyebag-krem-dives-med

DIVES MED

eyebag

Wielowymiarowa Pielęgnacja Twoich Oczu

Bogaty krem korygujący do pielęgnacji skóry wokół oczu to patent na perfekcyjny kontur oka. Jego główne działanie polega na silnym drenażu i efektywnym zmniejszaniu widocznych objawów obrzęku w okolicach oczu. Nie tylko skutecznie niweluje widoczne oznaki zmęczenia i zastoje limfatyczne, ale także aktywnie pracuje nad poprawą poziomu nawilżenia skóry, co jest kluczowe dla zachowania jej młodego wyglądu i blasku. Zawiera peptyd argireliny i trzy rodzaje kwasu hialuronowego, dzięki czemu wyraźnie wygładza powierzchnię skóry i redukuje drobne zmarszczki i linie. Wzbogacony w substancje drenujące, liftingujące i zwiększające gęstość i napięcie skóry, nasyca wilgocią i potęguje głębie spojrzenia.

Pojemność: 20ml

DZIAŁANIE KREMU EYEBAG

 • Mocne drenażowanie i redukcja obrzęków
  Dzięki zawartości specjalnie dobranych substancji, Eyebag skutecznie redukuje widoczne oznaki obrzęków i zastoju limfatycznego wokół oczu. Ten bogaty krem zapewnia idealne konturowanie okolicy oczu, przywracając spojrzeniu jego młodzieńczy blask.
 • Wygładzanie i redukcja drobnych linii
  Eyebag zawiera argirelinę oraz trzy rodzaje kwasu hialuronowego, które widocznie wygładzają powierzchnię skóry i redukują drobne linie oraz zmarszczki. Dzięki temu krem zapewnia skuteczną regenerację i odmłodzenie skóry wokół oczu.
 • Intensywne nawilżanie i poprawa jędrności skóry
  Formuła Eyebag aktywnie działa na poprawę poziomu nawilżenia skóry, co jest kluczowe dla zachowania jej młodego wyglądu i promienności. Krem wzbogacony jest o substancje, które odżywiają skórę, zwiększają jej gęstość i tonus, intensyfikując głębię spojrzenia.

WSKAZANIA DO UŻYCIA:

Eyebag jest dedykowany do zwalczania oznak starzenia i zmęczenia skóry powiek, minimalizowania obrzęków, akcentowania konturu oka, poprawy jędrności i jakości skóry, rewitalizacji, nawilżania oraz odmładzania skóry, a także redukcji zmarszczek i poprawy tonu skóry wokół oczu.

eyebag-krem

EFEKTY SOTSOWANIA EYEBAG

 • Wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry powiek
 • Minimalizacja obrzęków
 • Poprawa tonu skóry
 • Ulepszenie konturu oka
 • Nawilżenie skóry
 • Eliminacja oznak starzenia i zmęczenia skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

ZOBACZ POZOSTAŁE KREMY POD OCZY:

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.