ULTRA LIPS

ultra-lips-lidocaine-filler-dives

DIVES MED ULTRA LIPS LIDOCAINE

Specjalistyczny preparat do przywracania objętości i modelowania ust.

ULTRA LIPS LIDOCAINE to plastyczny żel wypełniający na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego, dedykowany do modelowania i konturowania ust.

Charakteryzuje się optymalną dla tej okolicy gęstością i wielkością cząsteczki 600 μm, co sprawia, że doskonale integruje się z tkanką. Dzięki innowacyjnej technologii Hy-BRID posiada wyjątkowo gładką teksturę umożliwiającą idealne rozprowadzenie w skórze i pracę wszystkimi technikami, w tym technikami zaawansowanymi. Restrykcyjne oczyszczenie z kwasu z czynnika BDDE minimalizuje ryzyko obrzęku pozabiegowego, a dodatek anestetycznej lidokainy zapewnia większy komfort zabiegu.

3

Zawartość kwasu hialuronowego:

24mg/ml

Zawartość lidokainy:

3mg/ml

Rozmiar cząsteczki:

600μm

5

Długość efektu:

8-10 miesięcy

6

Głębokość implantacji:

– skóra właściwa

– czerwień wargowa

7

Wskazania
(miejsca implantacji):

– modelowanie i konturowanie ust

– zmarszczki palacza

– korekta kącików ust

ULTRA LIDOCAINE DIVES MED

Maksymalny efekt objętościowy i idealna plastyczność

Opatentowana technologia Hy-BRID opiera się na wykorzystaniu wyjątkowo długich oraz stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego, którego stężenie wynosi niezmiennie 24mg/ml. Różnica między poszczególnymi wariantami polega jedynie na wielkości zastosowanej cząsteczki. Zapewnia to optymalną plastyczność kwasu, łatwość iniekcji, długotrwały efekt i doskonałą objętość.

Bezpieczeństwo i doskonała tolerancja

Wyjątkowe bezpieczeństwo i maksymalna tolerancja stosowania, wynikają z wykorzystania wyłącznie kwasu hialuronowego, spełniającego standardy farmaceutyczne i rygorystycznego oczyszczenia go z czynnika sieciującego BDDE, który jest poniżej poziomu wykrywalności. Dzięki temu zabieg pozbawiony jest ryzyka reakcji alergicznych, immunogennych czy trwałych obrzęków.

Komfort użytkowania i gładkość iniekcji

Łatwość i precyzja iniekcji wynika z wyjątkowej plastyczności i doskonałych właściwości reologicznych produktu. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowany uchwyt strzykawki umożliwia równomierne rozprowadzanie nacisku podczas wstrzyknięcia, aby zapewnić dokładne i gładkie podanie preparatu.

Wysoki komfort zabiegu

Zawartość anestetycznej lidokainy (0,3%) i cienkościennych igieł znacząco niweluje ból i podnosi komfort zabiegu. Proces wkłucia jest praktycznie bezbolesny, a rozpieranie w tkankach nieodczuwalne.

Globalny standard kontroli jakości

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo DIVES MED ULTRA LIDOCAINE potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 i ISO 9001 oraz europejski certyfikat medyczny CE2195, wydany przez urząd Emergo Europe z siedzibą w Holandii.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.