ULTRA UNIVERSAL

ultra-universal-filler-lidocaine

DIVES MED ULTRA UNIVERSAL LIDOCAINE

Elastyczny preparat wypełniający przeznaczony do średnio-głębokich zmarszczek oraz poprawy objętości skóry utraconej z wiekiem.

ULTRA UNIVERSAL to elastyczny żel wypełniający na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do średnio – głębokich zmarszczek oraz poprawy objętości skóry utraconej z wiekiem.

Dedykowany do korekcji bruzd nosowo – wargowych, linii marionetek oraz modelowania ust. Charakteryzuje się średnią wielkością cząsteczki 400 μm, dzięki czemu ma wyjątkowo plastyczną i gładką strukturę, umożliwiającą idealne rozprowadzenie w skórze. Jego wyjątkowe właściwości reologiczne wpływają na doskonałą biokompatybilność z tkanką i uzyskanie naturalnego efektu korekcji. Zawartość lidokainy działa silnie znieczulająco, co pozwala zapewnić pacjentom większy komfort podczas zabiegu.

3

Zawartość kwasu hialuronowego:

24mg/ml

Zawartość lidokainy:

3mg/ml

Rozmiar cząsteczki:

400μm

5

Długość efektu:

7-9 miesięcy

6

Głębokość implantacji:

– skóra właściwa

– czerwień wargowa

7

Wskazania
(miejsca implantacji):

– korekcja średnich i głębokich zmarszczek
– wypełnianie bruzd nosowo – wargowych
– niwelowanie linii marionetek
– modelowanie ust
– unoszenie kącików ust

ULTRA LIDOCAINE DIVES MED

Maksymalny efekt objętościowy i idealna plastyczność

Opatentowana technologia Hy-BRID opiera się na wykorzystaniu wyjątkowo długich oraz stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego, którego stężenie wynosi niezmiennie 24mg/ml. Różnica między poszczególnymi wariantami polega jedynie na wielkości zastosowanej cząsteczki. Zapewnia to optymalną plastyczność kwasu, łatwość iniekcji, długotrwały efekt i doskonałą objętość.

Bezpieczeństwo i doskonała tolerancja

Wyjątkowe bezpieczeństwo i maksymalna tolerancja stosowania, wynikają z wykorzystania wyłącznie kwasu hialuronowego, spełniającego standardy farmaceutyczne i rygorystycznego oczyszczenia go z czynnika sieciującego BDDE, który jest poniżej poziomu wykrywalności. Dzięki temu zabieg pozbawiony jest ryzyka reakcji alergicznych, immunogennych czy trwałych obrzęków.

Komfort użytkowania i gładkość iniekcji

Łatwość i precyzja iniekcji wynika z wyjątkowej plastyczności i doskonałych właściwości reologicznych produktu. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowany uchwyt strzykawki umożliwia równomierne rozprowadzanie nacisku podczas wstrzyknięcia, aby zapewnić dokładne i gładkie podanie preparatu.

Wysoki komfort zabiegu

Zawartość anestetycznej lidokainy (0,3%) i cienkościennych igieł znacząco niweluje ból i podnosi komfort zabiegu. Proces wkłucia jest praktycznie bezbolesny, a rozpieranie w tkankach nieodczuwalne.

Globalny standard kontroli jakości

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo DIVES MED ULTRA LIDOCAINE potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 i ISO 9001 oraz europejski certyfikat medyczny CE2195, wydany przez urząd Emergo Europe z siedzibą w Holandii.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.