ULTRA VOLUME

ultra-volume-lidocaine-filler-dives

DIVES MED ULTRA VOLUME lidocaine

Preparat wypełniający do korekcji głębokich zmarszczek
oraz wolumetrii twarzy.

ULTRA VOLUME LIDOCAINE to usieciowany żel wypełniający na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do przywracania lub zwiększania objętości tkanek miękkich i wolumetrii twarzy.

Dedykowany do modelowania grzbietu nosa, kształtu brody, konturowania linii jarzmowej i żuchwy. Pozwala na przywrócenie prawidłowych proporcji i kształtu twarzy.
Pomimo zawartości cząsteczek o największym rozmiarze 900 μm i wysokich zdolności objętościowych, zachowuje swoją plastyczność i właściwości reologiczne, stanowiąc odporny na odkształcenia i komfortowy w iniekcji produkt wypełniający. Dzięki zawartości znieczulającej lidokainy zabieg jest wyjątkowo komfortowy, a rozpieranie w tkankach mało odczuwalne.

3

Zawartość kwasu hialuronowego:

24mg/ml

Zawartość lidokainy:

3mg/ml

Rozmiar cząsteczki:

900μm

5

Długość efektu:

9-12 miesięcy

6

Głębokość implantacji:

– skóra właściwa

– tkanka podskórna

7

Wskazania
(miejsca implantacji):

– wolumetria policzków i konturowanie linii jarzmowej
– korekta kształtu nosa
– konturowanie linii żuchwy
– wolumetria brody

ULTRA LIDOCAINE DIVES MED

Maksymalny efekt objętościowy i idealna plastyczność

Opatentowana technologia Hy-BRID opiera się na wykorzystaniu wyjątkowo długich oraz stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego, którego stężenie wynosi niezmiennie 24mg/ml. Różnica między poszczególnymi wariantami polega jedynie na wielkości zastosowanej cząsteczki. Zapewnia to optymalną plastyczność kwasu, łatwość iniekcji, długotrwały efekt i doskonałą objętość.

Bezpieczeństwo i doskonała tolerancja

Wyjątkowe bezpieczeństwo i maksymalna tolerancja stosowania, wynikają z wykorzystania wyłącznie kwasu hialuronowego, spełniającego standardy farmaceutyczne i rygorystycznego oczyszczenia go z czynnika sieciującego BDDE, który jest poniżej poziomu wykrywalności. Dzięki temu zabieg pozbawiony jest ryzyka reakcji alergicznych, immunogennych czy trwałych obrzęków.

Komfort użytkowania i gładkość iniekcji

Łatwość i precyzja iniekcji wynika z wyjątkowej plastyczności i doskonałych właściwości reologicznych produktu. Dodatkowo ergonomicznie zaprojektowany uchwyt strzykawki umożliwia równomierne rozprowadzanie nacisku podczas wstrzyknięcia, aby zapewnić dokładne i gładkie podanie preparatu.

Wysoki komfort zabiegu

Zawartość anestetycznej lidokainy (0,3%) i cienkościennych igieł znacząco niweluje ból i podnosi komfort zabiegu. Proces wkłucia jest praktycznie bezbolesny, a rozpieranie w tkankach nieodczuwalne.

Globalny standard kontroli jakości

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo DIVES MED ULTRA LIDOCAINE potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakości ISO 13485 i ISO 9001 oraz europejski certyfikat medyczny CE2195, wydany przez urząd Emergo Europe z siedzibą w Holandii.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.