BRIGHT EYES

bright-eyes-krem-dives

KREM BRIGHT EYES

Aksamitny krem do pielęgnacji skóry wokół oczu stworzony, aby przeciwdziałać procesom starzenia i poprawić wygląd skóry w tym delikatnym obszarze.

Dedykowany do redukcji objawów zmęczenia, zasinień i innych nieestetycznych przebarwień na powiekach.

Wzbogacony w cztery rodzaje kwasu hialuronowego nasyca skórę wilgocią i inteligentnie minimalizuje zwiotczenia i zmarszczki wokół oczu. Zawiera drenującą trokserutynę i antyoksydacyjną witaminę C, które pomagają poprawić mikrokrążenie i przyczyniają się do rozjaśnienia cieni pod oczami.

Harmonizując się ze skórą, cudownie nawilża, poprawia napięcie i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu.

WSKAZANIA:

Dedykowany do niwelowania oznak starzenia i zmęczenia skóry powiek, minimalizowania zasinień i nieestetycznych przebarwień skóry wokół oczu; poprawy jędrności i jakości skóry; rewitalizacji, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji zmarszczek i poprawy kolorytu skóry wokół oczu.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry powiek

  • Niwelowanie zasinień i objawów zmęczenia skóry

  • Poprawa kolorytu skóry

  • Poprawa konturu oka

  • Redukcja suchości skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.