EYEBAG

eyebag-krem-dives

KREM EYEBAG

Bogaty krem korygujący do pielęgnacji skóry wokół oczu to patent na perfekcyjny kontur oka. Jego główne działanie polega na silnym drenażu i efektywnym zmniejszaniu widocznych objawów obrzęku w okolicach oczu.

Nie tylko skutecznie niweluje widoczne oznaki zmęczenia i zastoje limfatyczne, ale także aktywnie pracuje nad poprawą poziomu nawilżenia skóry, co jest kluczowe dla zachowania jej młodego wyglądu i blasku. Zawiera peptyd argireliny i trzy rodzaje kwasu hialuronowego, dzięki czemu wyraźnie wygładza powierzchnię skóry i redukuje drobne zmarszczki i linie.

Wzbogacony w substancje drenujące, liftingujące i zwiększające gęstość i napięcie skóry, nasyca wilgocią i potęguje głębie spojrzenia.

WSKAZANIA:

Dedykowany do niwelowania oznak starzenia i zmęczenia skóry powiek, minimalizowania obrzęków i modelowaniu konturu oka; poprawy jędrności i jakości skóry; rewitalizacji, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji zmarszczek i poprawy kolorytu skóry wokół oczu.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry powiek

  • Minimalizowanie obrzęków

  • Poprawa kolorytu skór

  • Poprawa konturu oka

  • Redukcja suchości skóry

  • Zniwelowanie objawów starzenia i zmęczenia skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.