EYELINES

Eyelines Krem

KREM EYELINES

Peptydowy krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu, oparty na zaawansowanych technologiach i starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o potwierdzonym działaniu.

Wzbogacony w substancje zwiększające gęstość skóry i kompleks peptydowy doskonale niweluje drobne zmarszczki i redukuje oznaki utraty elastyczności skóry. Dodatkowo, kwas hialuronowy, znany ze swoich zdolności do zatrzymywania wilgoci, intensywnie nawilża skórę pod oczami, zapewniając jej jedwabistą gładkość i miękkość.

Dzięki zawartości komórek macierzystych posiadających zdolność do regeneracji skóry i stymulowania produkcji kolagenu, usuwa oznaki zmęczenia, redukuje cienie pod oczami i pomaga wygładzić delikatną skórę wokół oczu. Bogata tekstura poprawia kontur oka i przywraca wyraźnie odmłodzone, pełne energii spojrzenie.

WSKAZANIA:

Dedykowany dla skór dojrzałych do prewencji przeciwstarzeniowej i przeciwzmarszczkowej; poprawy jędrności i jakości skóry; rewitalizacji, nawodnienia i odmłodzenia skóry; redukcji zmarszczek i poprawy kolorytu skóry wokół oczu.

EFEKTY STOSOWANIA:

  • Wygładzenie i napięcie skóry powiek
  • Redukcja zmarszczek
  • Zagęszczenie skóry i zmniejszenie prześwitu naczyń krwionośnych
  • Poprawa konturu oka
  • Redukcja suchości skóry
  • Zniwelowanie objawów zmęczenia skóry

SPOSÓB UŻYCIA:

Aplikować na dzień i na noc, na suchą i oczyszczoną skórę wokół oczu. Niewielką ilość preparatu nanieść na opuszki palców i okrężnym ruchem wmasować w skórę powiek. Wykonać delikatny masaż, do całkowitego wchłonięcia preparatu. W przypadku dostania się produktu do oczu, obficie przemyć je zimną wodą.

POZOSTAŁE KREMY

Strona internetowa divesmedpro.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Dives Med w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.divesmedpro.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.